1x
Örümcek Adam: Evden Uzakta (Full) Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 20 Yorum 6,603 Görüntülenme

Örümcek Adam: Evden Uzakta (Full) Türkçe Dublaj izle

Spider-Man: Far from Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta izle ) full hd türkçe dublaj altyazılı 1080p 720p

Spider-Man: Far from Home Film Konusu Kahramanlık filmleri arasında önemli bir yeri olan Örümcek Adam serisi, birçok hayranı olan bir seri olarak öne çıkmaktadır. Yaratıcı ve aksiyon dolu sahnelerle dikkat çeken serinin tüm filmleri ilgiyle izlenmektedir. Marvel filmlerinden olan Örümcek Adam serisinin son filmi olan Spider-Man: Far from Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) 2019 yılında vizyona girmiştir. Epik türünü seven sinema izleyicilerinin merakla beklediği film yine aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri sinema ekranlarına kilitlemiştir.

Örümcek Adam: Evden Uzakta Film OyunvularıSerinin son filminde Kahramanları yine aksiyon dolu olaylar beklemektedir. Filmin asıl odak noktası ana kahraman olan Peter Parker’in kendisi için önemli birini kaybetmesidir. Yenilmezler serisinin son filmi olan Son Oyunda manevi babası olarak gördüğü Demir Adamı kaybetmesinden sonra yaşadığı günleri anlatan film heyecan dolu sahneleriyle öne çıkıyor. Okul gezisine katılan Peter, burada karşılaştığı dünya dışı varlıklarla savaşmaya başlayacaktır. Süper Kahramanlığa geri dönmek durumunda kalan Örümcek Adam, izleyicileri eğlendiren bir kahramanlık filmidir.
Örümcek Adam: Evden Uzakta Karakterleri

Serinin yeni çıkan filmi olan Evden Uzakta, başarılı oyuncularıyla dikkat çekiyor. Oldukça geniş bir karakter kadrosu olan filmin ana karakter rolünde Peter Parker bulunuyor. Örümcek adam olan Peter, normal bir hayat yaşamasının yanında çeşitli varlıklarla savaşmak adına ve iyilik için Örümcek Adam karakterine bürünüyor. MJ ise güzel bir karakter olarak Örümcek Adama eşlik ediyor. Filmin diğer karakterlerini Nick Fury, May Teyze VE Adrian Toomes gibi karakterler oluşturuyor.
Örümcek Adam: Evden Uzakta Film Bilgileri

ABD yapımı bir film olan ve serisinin son yapımı oran Örümcek Adam - Evden Uzakta filmi, 5 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girmiştir. 2 saat 10 dakika olarak yayınlanan dizi, aksiyon ve macera türlerindedir. Film için IMBD puanı 7.6 olarak uygun görülmüştür.1xbet seha

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Örümcek Adam: Evden Uzakta

    Yorumlar (20)