1x
Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası – Escape Room 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 46 Yorum 26,543 Görüntülenme

Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası – Escape Room 2 izle

Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası - Escape Room 2 Tournament of Champions 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: bir önceki filmde kaçış odasından sağ olarak kurtulan Zoey ve Ben New York’a giderek oyunları düzenleyen Minos şirketinden intikam almak ister. Ancak Zoey’in uçak korkusu yüzünden arabayla gitmek zorunda kalırlar ve adrese ulaştıklarında ise metruk ve terk edilmiş bir binayla karşılaştıkları sırada yanlarına gelen bir adamın Zoey’in annesine ait olan kolyeyi alıp kaçması ile başlayan kovalamaca yeni bir oyunun başlangıcı olan bir tren vagonunda biter. Bulundukları vagonun yoldan ayrılıp ıssız bir yere geldikten sonra dışarı çıkamamaları ile başlayan panikle içerdekiler altı kişi daha önce oyuna katıldıklarını ve sağ olarak kurtulan kişiler olduklarını fark ederler.

Escape Room 2 Türkçe Dublaj izle Yeni oyunda ise Şampiyonlar Turnuvası yapıldığını anladıktan sonra tren vagonu birden elektrik yüklenir ve oyuncuların üzerinde harfler olan jetonları toplayarak bölümü geçmeleri gerekir. Bir sonraki bölümde ise bir banka şubesinde kendilerini bulan ekip, buranın özel lazer güvenlik sistemi ile mücadele etmek zorundadır. Odanın bir anda sıkışmaya başlamasından sonra kaçış yolunu son anda bulup bu bölümü de geçerler. Bir süre sonra Zoey, bu oyunun bir önceki oyun gibi oyuncularla bağlantılı olmadığını fark edince kafası karışır. Sonraki bölümde ise bir plaja gelirler ve Nathan, Racheli kurtarırken hayata gözlerini yumar. Bu bölümde iki farklı çıkış yolu fark ettiklerinde ise hangi yoldan gidecekleri konusunda grup arasında tartışma çıkar.

Ölümcül Labirent 2 Türkçe Dublaj izle Grup ikiye bölünür ve Zoey, Ben ve Rachel seçtikleri yolda giderken Ben bir kanala düşer ve Zoey yolu takip ederek bir anda kendilerini şehirde bulunca gerçekten kurtulduklarını zannederler. Ancak bir süre sonra Brianna ile karşılaşınca oyunun devam ettiğini anlarlar. Burada zamana karşı yarışırlar ve çıkamazlar asit yağmuruna yakalanıp öleceklerdir. Buldukları taksi ile kaçmaya çalışırken taksi onları dışarı bırakınca Brianna asit yağmuruna yakalanır ve ölürken Zoey ise diğer odaya düşerek kurtulur. Zoey girdiği odada ise bir önceki oyunda boşluğa düşerek ölen Amanda’nın oyunu tasarlayanlardan biri olduğunu öğrenir ve sonrasında Amanda ortaya çıkarak kendisine bir sonraki oyunu tasarlamasını ve başka şansı olmadığını söyler ve Ben’in hala yaşadığını öğrenir. oyuncu kadrosu: Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Ann Woll gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

1xbet seha

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Escape Room: Tournament of Champions

  Senaryo:

  Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch

  Resimler

  "Ölümcül Labirent Şampiyonlar Turnuvası – Escape Room 2 izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (46)