1x
Ağır Romantik izle – (2020) Filmi
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 46,262 Görüntülenme

Ağır Romantik izle – (2020) Filmi

2020 14 şubatta yayınlanacak romantik yerli filmi olan " Ağır romantik izle " yayınlanan fragmanı ve konusu ile dikkat çekiyor. Dikkar çok romantikdir.
Etkileyici Bir Romantik Komedi: Ağır Romantik
Romantik komedi türündeki filmler genellikle erkek ile kadın arasındaki ilişkileri günümüze taşır. Örneğin erkek ve kadın birbirlerine âşık olurlar fakat karşılarına çıkan türlü engeller çıkar. İşte u tür filmler bu çiftlerin karşılarına çıkan türlü engelleri aşmak için verdikleri türlü mücadeleleri anlatır. Başka bir romantik komedi de ise birbirlerine rakip iki firmada çalışan erkek ve bayanın birbirlerine âşık olduğunu fakat bunu iş yerindekilerden saklama gereği duydukları için yaşadıkları hayatı anlatabilir.
14 Şubata özel Film
Son zamanlarda Türkiye’de romantik komedi filmleri izleyiciler tarafından beğenilerek izleniyor. Hayatın içinde geçen, duygusal yönleri gülümseten ve insanın içini ısıtan bir üslupla anlatan romantik komedi türünde ki yeni ve etkileyici filmlerden biri olarak izleyicilere sunulmuştur. Başrollerinde erkek karakteri 1985 doğumlu olan Onur Tuna canlandırırken kadın karakteri ise 1990 yılı doğumlu olan Tuvana Türkay canlandırmıştır. Film ayrı dünyaların insanları olan kadın ve erkeğin birbirlerine olan aşklarını konu etmiştir.


1xbet seha

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Ağır Romantik

  Senaryo:

  Deniz Denizciler

  Resimler

  "Ağır Romantik izle – (2020) Filmi" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)