1x
Sonsuz Aşk izle: Romantik Yerli Film (2017)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 124 Yorum 28,492 Görüntülenme

Sonsuz Aşk izle: Romantik Yerli Film (2017)

sonsuz aşk izle,2017 yılında Türkiye'de yayınlanan romantzmin dibine vurmuş yerli film kategorisinde full hd izlenen filmdir.
Aşılması Zor Engelleri Sonsuz Aşk Yıkabilir Mi?

Zeynep küçük kardeşi ile küçücük şeyler ile mutlu olan kendi halinde yaşayan bir kadındır. Can ise başarılı bir profesör ve mesleğinde ustalaşmış zengin bir cerrahtır. Normal şartlarda hiç ortak noktaları olmayan yolda görseler birbirlerini dönüp bakmayacak olan bu film karakterleri arasında büyük bir aşk başlamaktadır.
Yaşanılan bu farklı hayatlar yüzünden aşklarının önüne birçok engel çıkacaktır ve bu engelleri aşmak için çabalayan bu ikili acaba sonunda birbirlerine kavuşabilecekler mi? İçerisinde bolca hüzün barındıran bu film seyircileri ekrana kilitlemekte ve filmin sonunu merak ettirmekte. Son dönemin iddialı romantik filmleri arasında yer alan bu film ağlamak isteyenler için birebir.
Romantik Film Sonsuz Aşk İzleyicilerini Ekrana Kilitlemekte

Aşina olduğumuz hatta hayran kaldığımız başrol oyuncuları ile bitmesini istemediğiniz aşk tadında bir film. 2017 yılında vizyona giren bu filmin çekimleri İstanbul’da ve Cunda Adası’nda yapılmıştır. TAFF yapım tarafından hazırlanan bu film oyuncu kadrosu ve başrolleri ile seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

2017 Yerli Filmleri

Sonsuz aşk hikâyesini incelediğimizde tutkulu bir aşkın ve hüzünlü duyguların yaşanacağı gözler önündedir. Birbirlerine aşk ile başlayan farklı hayatları yaşayan bu iki film karakteri acaba kavuşabilecekler mi? Yoksa sonsuz aşklarından vazgeçecekler mi? Filmi izledikçe merak uyandıran bu hikâye ile izleyen her kişiyi ekrana kilitlemekte. İzlerken gözyaşlarınızı tutamayacağınız bu filmi mutlaka izleyin. Filmin etkisinden kurtulamayacağınız ve bitmesini asla istemeyeceksiniz. Ancak bu duygu dolu filmin hikâyesini izlemenin hüzünle karışık mutluluğu sizi saracaktır.


1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Sonsuz Aşk

    Yorumlar (124)