Eyyvah Eyvah 3 2014 Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.0 IMDB Puanı 496 Yorum 23,611 Görüntülenme

Eyyvah Eyvah 3 2014 Full izle

Eyvah Eyvah 3 filmini full hd olarak 720p izle sitemizden izleyebilirsiniz. Tek parça izle, hd izle, full izle. Yerli filmleri sitemiz üzerinden hd olarak izleyin. Hüseyin babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjganla evlenmiş ve belediyeye girip zabıtalık mesleğine başlamıştır.Ancak hala daha para sıkıntıları yüzünden klarnetini elinden bırakamamıştır. Ayrılmaz yol arkadaşı Firuzan da daha da ünlenmiştir. Müjgan'ın hamile olmasıyla beraber işler çığrından çıkar ve Hüseyin'i zor günler beklemektedir.

Eğlenceli Serinin Üçüncü Filmi: Eyvah Eyvah 3

İlk iki filmi izleyen herkesi çok eğlendiren Eyvah Eyvah 3 macera kaldığı yerden devam etmektedir. Hüseyin Badem, çok sevdiği Müjgan ile evlenmiştir ve muradına ermiştir. Mutlulukları gelen bir haber ile daha da artmıştır. Müjgan hamiledir ve artık üç kişilik bir aile olmuşlardır. Bu esnada maddi problemler ile de mücadelede vermektedirler. Hüseyin gündüzde zabıta olarak çalışmaktadır.
Hüseyin Badem bu yüzden bulduğu her yerde klarnet çalmaktadır. Mekanları iyi ya da kötü olarak ayırmamaktadır. Bu sırada Firuzan ise şöhret basamaklarını bir bir çıkmaktadır. Hüseyin ve Firuzan çok iyi dostlardır. Hayat ve yapılan tercihler ikisini de farklı yerlere gitmişlerdir. Bu ikili için hayatın başka planlar yapmaktadır. Acaba başlarına neler gelecektir?
Bir Ata Demirer filmi olan Eyvah Eyvah; kendine ait özel bir oyuncu kadrosu olmasıyla da ön plana çıkıyor. Olaylar genelde küçük bir sahil kasabasında geçse de filmlerin geneli itibariyle hareketli sahnelerden oluştuğunu da söylemek mümkün oluyor.
Firuzan ve Hüseyin Badem’in Maceraları

Hüseyin’in abla dediği Firuzan ile yolları yeniden kesişmiştir. Geyikli’ de festival zamanı gelmiştir. Festival çok önemlidir. Belediye Başkanı bir organizatör ile anlaşır. Ancak organizatörün çok fazla borcu bulunmaktadır. Bu festival ile bütün borçlarını kapatacaktır. Her şey planlandığı şekilde ilerlemez ve her şey birbirine karışır. Organizatör bu durumdan nasıl kurtulacaktır?
Hüseyin’in oğlu Berk kaçırılır. Berk neden kaçırılmıştır? Küçücük bir bebekten kim ne ister ki? Bir yandan geçinme derdi, aile sorumluluğu derken Hüseyin’in çok fazla sorumluluğu içinde oğlu kayıptır. Berk bebek bulunabilecek midir? Festival yapılabilecek midir? Firuzan ve Hüseyin’i neler beklemektedir? Komedi kategorisinde yer alan film izleyenlere keyifli dakikalar geçirecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Eyyvah Eyyvah 3

  Senaryo:

  Ata Demirer

  Yorumlar (496)