Dudullu Postası izle – BluTV Dizisi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 5,460 Görüntülenme

Dudullu Postası izle – BluTV Dizisi

Dudullu Postası 1. Bölüm izle, Dudullu Postası 2. Bölüm izle, Dudullu Postası 3. Bölüm izle, Dudullu Postası 4. Bölüm izle, Dudullu Postası 5. Bölüm izle, Dudullu Postası 6. Bölüm izle, Dudullu Postası 7. Bölüm izle, Dudullu Postası 8. Bölüm izle, Dudullu Postası 9. Bölüm izle, Dudullu Postası 10. Bölüm izle, Dudullu Postası 11. Bölüm izle, Dudullu Postası 12. Bölüm izle, Dudullu Postası 13. Bölüm izle.

Serkan Yılmaz'ın, Türkiye'nin en çok satan karikatür ve mizah dergisi olan Penguen için çizdiği karikatür serisi Dudullu Postası çok yakında BluTV Özel Yapımı olarak sizlerle!

Dudullu Postası serisinden uyarlanan karakterler ve hikaye, sıradışı semtin sıradışı insanlarının gözünden anlatılıyor. Mahallenin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz ev kadınları, hayal dünyasında yaşayan genç kızlar, halı saha maçında kaybolan babalar...

Hepsi, samimi mizacıyla güldüren bir dizi olan Dudullu Postası'nda buluşuyor! Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis'e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu'da.

Haber yaptıklarını zannederken, kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesidir Dudullu Postası!

Dudullu Postası Full BluTV izle
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?