1x
Unhinged – Dengesiz 2020 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 4 Yorum 7,954 Görüntülenme

Unhinged – Dengesiz 2020 izle

Dengesiz - Unhinged 2020 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle tek part 4k 1080p 720p sinema izle Dengesiz 2020, Telaşlı ve yoğun bir günde arabasıyla yollara düşen Rachel, o günü bir nedenden dolayı zehir olmuş olan çok kızgın bir adam ve bu ikilinin ani karşılaşması! 720p film formatında da bulabileceğiniz Unhinged isimli yapım işte bu konuları içinde barındıran gerilim dolu bir yapımdır.

Unhinged türkçe dublaj film izle Rachel için o gün çok yoğun başlamıştır. Hem işleri hem ailesi hem de trafiğin üstüne üstüne geldiği Rachel hemen yan arabadaki korkunç adamı henüz fark edememiştir. Rachel hiçbir şeyden habersiz yol alırken, başlamak üzere olan cehennem saatleri de Rachel için yaklaşmaktadır.

Rachel bir elinde cep telefonu, diğer elinde direksiyon ve aklında milyonlarca soru işareti ile trafikte yol alırken hemen yan kamyonette yan tarafına yaklaşmış ve ondan bir sebepten dolayı bir özür bekleyen bir adamın tüm şimşeklerini üzerine çekmiştir. Rachel fark etmeden adama bir bakış atsa da bu adam Rachel için önemli değildir çünkü Rachel’a göre ortada bir sorun yoktur. Ama bu adam bir şekilde ortada büyük bir sorun olduğunu düşünmektedir.

Rachel trafikte ilerlerken bu adamı yeniden görür ve yeniden görür ve yeniden görür! Rachel trafikten çıkar ve ana yollara sapar ve bu adam halen oradadır. Ara yollara da girip emin olmak isteyen Rachel bu adamı yeniden karşısında görünce bu adamın kendisini takip ettiğinden kesin emin olur. Rachel yavaş yavaş korkmaya başlamıştır ve bu sadece aklının bir oyunu da değildir. Orada uzun boylu ve kızgın yüzlü bir adam ona dehşet saçarak bakmaktadır.

Unhinged türkçe altyazılı film izle Sonunda Rachel bir şekilde bu adamdan kurtulması gerektiğini anlar çünkü akşam olmuştur ve evine gitmek zorundadır ve Rachel bu adamın evini öğrenmesini kesinlikli istememektedir. Rachel sırf adam fark etmesin diye bildiği her ara yolu kullanır ve evine bu şekilde gider. Ancak Rachel eve geldiğinde adamın ondan önce evinin kapısında olduğunu gördüğünde Rachel dehşete kapılmaktan kendini alamaz.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Unhinged

  Senaryo:

  Carl Ellsworth

  Resimler

  "Unhinged – Dengesiz 2020 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (4)