1x
Nasipse Olur izle (2020) Full HD Yerli Film
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
105 Yorum 36,538 Görüntülenme

Nasipse Olur izle (2020) Full HD Yerli Film

Nasipse Olur izle Yerli Komedi Geliyor 2020 Şubat ayında yayınlanacak olan, Nasipse Olur izle sinemalarda çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir.Full hd izlenecek film konusu burda.Fragmana bak
Traji komik olayların farklı bir dille anlatıldığı Nasipse Olur; romantik sahneleri ile de göz dolduruyor. Yüreklere; Boyabat’lı bir genç kızın inatçı ama bir o kadar da sevecen ruhunun sıcaklığını yansıtan filmin yönetmeni ise, birçok kaliteli yapıta imza atan ve Altın Portakal Ulusal Film Yarışmasında en iyi görüntü yönetmeni olan Selahattin Sancaklı’dır.
Filmin oyuncu kadrosunda ise, Nur Sürer, Erdem Baş ve Barış Başar, Zeyno Eracar ve Ünal Yeter gibi usta oyuncuların yanı sıra Burak Sevinç, Algı Eke, Yeşim Dalgıçer, Derya Şen, Kıvanç Baran Arslan ve Hakan Bulut gibi genç oyuncular da bulunuyor. Ayrıca, filmin kadrosunda yazar Aşkım Kapışmak da rol alıyor.
Filmin Ayrıntıları
Filmde; Boyabat’da mütevazi bir hayat yaşayan ve Günfer’in hayatı, çok sevdiği babasının ani ölümüyle bir anda alt üst oluyor. Annesini de yıllar önce kaybeden Günfer’in talihsizliği bununla da bitmiyor. Amcasının kumar borcu yüzünden, baba yadigarı ekmek fırınlarına mafyanın dadanması ve tüm bunların üzerine evlilik hayalleri kurduğu sevgilisinin aldatışı ve bunları yaşarken, tesadüfen yaşadıklarına Gökhan’ın müdahil olması anlatılıyor.
Nasipse Olur Film Fragmanı Yayınlandı
Nasipse olur; umudun bittiği yerde inadın başladığının anlatıldığı bir film olarak karşımıza çıkıyor. Genç ve güzel bir kadının; yaşanılan tüm olumsuzluklara rağmen, vazgeçmeyen, direnen ve kendince çözümler ararken, tesadüfen aşkı bulması ve her şeyin nasipse olacağını konu alan film, 28 Şubat 2020 tarihinde seyircisiyle buluşuyor.
1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (105)