1x
La Belle Epoque Filmi Altyazılı izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
7.6 IMDB Puanı 328 Yorum 26,839 Görüntülenme

La Belle Epoque Filmi Altyazılı izle

Girişimci ruhu olan bir çiftin yaşadığı tranvayı anlatan La Belle Epoque Filmi sitemize altyazılı ve Türkçe Dublaj izleme seçenekleri ile eklendi. Yeni Baştan La Belle Époque
Hayatta geriye dönme şansınız olsa nereye dönersiniz? Victor, 60’lı yaşlarında bir adamdır. Bugüne kadar sayısız kere hayal kırıklığına uğramıştır ve hayattan ne beklediğini bilmiyordur. Ancak Victor için kaderin bir planı vardır. Hayat ona ikinci bir şans verecektir. Peki, bu şans nedir? Tanışacağı bir girişimci sayesinde hayatında yeni bir sayfa açacaktır.
Antoine adında olan bu girişimci Victor’a şöyle bir teklifte bulunur. Hayatında istediği bir döneme dönebileceğini söyler ve bunun için yardımcı olacağını belirtir. Victor, hayatının hangi dönemine dönmek istiyordur? Bu fırsatı değerlendirecek midir yoksa değerlendirmeyecek midir? Victor bir süre düşündükten sonra bu fırsatın bir daha gelmeyeceğini fark eder ve kabul eder.
Victor’u Ne Beklemektedir?
Victor, 40 yıl önceye dönmek ister.20’li yaşlarında yaşadığı ilk aşkına dönmek istemektedir. Hayatın güzel ve heyecanlı günleridir. O günlerde gerçekten çok mutludur. İlk aşkı hayat arkadaşı ve karısıdır. 16 Mayıs 1974 her şeyin başladığı o muhteşem güne dönecektir. Yaşadığı hayal kırıklıklarının etkisinden o zaman dönmek ile kurtulacak mıdır? Her şey gerçek midir yoksa bir film sahnesi midir? Gerçekleri anladığında neler olacaktır?
Victor karakterine Daniel Auteuil ve Antoine’ a ise Guillaume Canet hayat vermektedir. Zengin oyuncu kadrosu ile Yeni Baştan La Belle Époque dikkatleri üzerine çekmektedir. Cannes film festivalinde gizli yıldız olarak ifade edilen film 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  La Belle Époque

  Senaryo:

  Nicolas Bedos

  Ödüller:

  1 ödül & 9 Adaylık.

  Yorumlar (328)