1x
Gececi (2019) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 46 Görüntülenme

Gececi (2019) izle

Gececi 2019 Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle Tek Part 4k 1080p izle Sınırlarda gezen bir film olan Nocturnal isimli drama yapımında Nathalie Biancheri filmin hem yönetmen koltuğundaki hem de Olivia Waring ile birlikte senarist köşesindeki isimdir. Sitemiz üzerinden siz değerli izleyicilerimize Türkçe dublajı ile birlikte 720P film formatını da sunmuş olduğumuz yapımda Cosmo Jarvis ile Lauren Coe ve de Sadie Frost isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir. 

Gececi türkçe dublaj film izle Yorkshire sahil kasabasında yaşamakta olan Pete kendi haline bir tamircidir. Sadece tamircilik değil bulduğu her işi yapmaya çalışan ve doğru yoldan para kazanmaya uğraşan Pete için hayat oldukça sıradan ve hatta sıkıcıdır. Bu sırada Laurie çocukluğunu yaşamış olduğu İrlanda’dan annesinin yanına yani Yorkshire bölgesindeki sahil kasabasına liseye başlamak için gelmiştir.

Laurie bu yeni bölgede ve yeni insanlarla tanışmaktan pek de mutlu değildir. Çünkü zaten sıfırdan bir sosyal çevre kurması gerekmekteyken, Laurie’nin bu çabasına lisesinde bir türlü kabul görmeyişi genç kızı derinden etkilemektedir. Neredeyse zorbalık derecesinde onunla uğraşan yeni lise çevresinden bunalan Laurie bir anda Pete ile tanışır.

Başta gayet doğal ve masumane olan bu yeni dostluk hızla yerini daha karmaşık ve tehlikeli duygulara bırakmaya başlar. Uzun sahil yürüyüşleri, kulüplerde içilen biralar, ansızın başlayan danslar ve dahası Pete için giderek stresli bir hal alır. Çünkü Pete ile Laurie arasında oldukça büyük bir yaş farkı vardır ve Pete gün geçtikçe kendinden korkmaktadır. Laurie’nin bir çocuk olduğunu bilen Pete genç kız her ne kadar fark etmese de bu masumane dostluğun tehlikeli sulara doğru ilerlediğini fark etmiştir. Pete her geçen gün genç kızdan daha uzak durmak için çareler ararken genç kız her gün biraz daha yakın davranarak Pete’i zorlamaktadır. Laurie şu anda yaşadığı karmaşadan ve lisede gördüğü tacizlerden kaçmanın yolunu Pete ile bulmuştur. Ama genç kız her geçen gün hiç başlamaması gereken bir ilişkiyi de filizlendirmektedir. Şimdi ise iş Pete’e düşmüştür ancak ortada Pete’in hiç istemediği ve korktuğu duygu karmaşaları vardır!
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Nocturnal

  Yayın Tarihi:

  18 Sep 2020

  Senaryo:

  Olivia Waring, Nathalie Biancheri

  Ödüller:

  6 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?