1x
Father Stu (2022) Filmi izle
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 300 Görüntülenme

Father Stu (2022) Filmi izle

Father Stu 2022 Filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça Full HD 4K izle 720p izle film konusu: Stuart faşist bir hippi ve aynı zamanda da bir boksördür. Boksörlük yapmadığı zamanlarda bir kasapta çalışan Stuart hayatını evden işe, bara, boks ringlerinde ve gereksiz bar kavgalarında sürdürmektedir. Stuart’ın babası da ondan pek geri kalmasa da yine de oğlu kadar hızlı değildir.

Father Stu türkçe dublaj izle Bir gün kilisenin karşı tarafında par eden ve sigara içen Stuart kilisenin önünde insanlarla konuşan Carmen’i görür görmez ona âşık olur. Ancak bu sanki Tanrının Stuart’a bir uyarısı gibidir çünkü Carmen beyaz bir kadın değildir. Buna rağmen Stuart bu güzel kadınla bir ilişkiye adım atmak ister. Ancak Carmen vaftiz olmayan bir adamla birlikte olmayacağını söylediğinde Stuart hiç düşünmeden hemen vaftiz olur. Buna Carmen inanamasa da aşk için Stuart kapısının önünden bile geçmediği kilise de vaftiz olup Carmen’in kalbine bir adım daha yaklaşmıştır.

Father Stu altyazılı izle Stuart için hayat değişik bir yönde ilerlemeye başlamıştır ancak Stuart bir bar dönüşü motosikleti ile gece yolda ilerlerken aniden yola çıkan bir arabayı fark etmez ve arabaya çarpması ile komaya girer. Stuart komaya girdiğin andan gözlerini açana kadar olan sürede ise Carmen asla Stuart’ın başından ayrılmaz ve hemen elinin altına bir İncil ve tesbih koyar. Stuart uyandığında ise sanki aydınlanmış gibidir ve kendine geldiğinde de inanılmaz bir karar vermiştir. Stuart’ın bu inanılmaz kararı ise bir rahip olmaktır. Carmen ise Stuart’n rahip olma fikrine sert tepki gösterir ve bu yolu neden seçtiğini anlayamaz. Stuart sonunda rahip olduğunda ise Carmen yine kiliseye gidip gelmeye devam eder. Stuart hayatının mükemmel olduğunu zannettiğinde yani cemaatine kavuştuğunda ise Tanrı asıl testini Stuart üzerinde uygulamaya başlar. Çünkü Stuart artık çok hastadır ve yakında hiçbir kasını kullanamaz hale gelecektir!
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Father Stu

  Senaryo:

  Rosalind Ross

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?