1x
Monday – Pazartesi 2020 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 265 Görüntülenme

Monday – Pazartesi 2020 izle

Monday - Pazartesi 2020 Filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça Full HD 4K izle 720p izle film konusu: Argyris Papadimitropoulos isimli yönetmenin yönettiği Monday filminin senaryo kısmında da Rob Hayes ve Argyris Papadimitropoulos yer alır. Filmin başrol karakteri Chloe’dir. Chloe karakterini Denise Gough isimli oyuncu canlandırır. Chloe, Amerika’da yaşamaktadır. Mesleği göçmenlik avukatı olan Chloe, sorumluluk sahibi ve disiplinli biridir. Chloe’nin hayatındaki tek sorun, toksik ilişkisidir. Chloe uzun zamandır bu ilişki tarafından yıpratılmaktadır. Nihayet Chloe bu yıkıcı ilişkisini bitirerek kendi yolunu çizmeye karar verir. Bu ilişkiyi bitiren Chloe, bir hafta sonu kaçamağı olarak Atina’yı seçmiştir.

Monday izle Mickey, filmin bir diğer önemli karakteridir. Mickey de, Atina’da yaşamakta olan, 30’lu yaşlarındaki birisidir. Mickey karakterini Sebastian Stan isimli oyuncu canlandırır. Düzensiz, inişli çıkışlı bir hayatı olan Mickey, arkadaşı Argyris ile freelance bir işi yürütmektedir. Argyris karakterini Yorgos Pirpassopoulos isimli oyuncu canlandırır. İki arkadaşın bu işinde durumlar kötü gitmektedir.

Monday türkçe dublaj izle Bir gece, Mickey, bir partide Chloe ile tanışır. İki genç, birbirlerini gördükleri anda, birbirlerinden etkilenmeye başlar. Bu gecenin sabahında Chloe ve Mickey, sahilde çıplak bir şekilde yatmaktadır. İki genç uyandığında, bağrışan çocukların, ailelerin kendilerini izlediklerini fark eder. Birkaç polis memuru da ikilinin uyanmasını beklemektedir.

Monday altyazılı izle Chloe ve Mickey, polis memurları tarafından merkeze götürülür. Komiser, polis memurlarına bu iki genci tam olarak neyle suçladıklarını sorarak, Chloe ve Mickey’e gitmelerini söyler. Mickey ve Chloe sahilde dans ederken, Mickey, Chloe’den etkilenir ve onu Atina’da kalmaya ikna etmeye çalışır. Fakat Chloe’nin, Amerika’da kendisini bekleyen düzenli bir hayatı vardır. Chloe, Amerika’ya gitmek üzere havaalanına gider.

Monday filmi full hd izle Argyris ve Mickey, Argyris’in evinde oturmaktadır. Argyris, Mickey’in üzgün olduğunu, Chloe’ye âşık olduğunu anlar. Argyris, Mickey’i havaalanına gitmeye ikna eder. Mickey havaalanına gidince, Chloe, Amerika’ya gitmekten vazgeçer. Atina’da kalan Chloe, Mickey’in evine taşınır. Fakat Chloe’nin düzenli bir hayatı varken, Mickey, düzensiz ve sorumsuzluklarla dolu bir yaşama sahiptir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Monday

  Senaryo:

  Rob Hayes, Argyris Papadimitropoulos

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?