1x
Like Dogs (2021) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 265 Görüntülenme

Like Dogs (2021) izle

Like Dogs 2021 Filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça Full HD 4K izle 720p izle film konusu: Lisa, bir gün bir kamyonete zorla atılarak kaçırılır. İlk etapta ne olduğunu anlamayan Lisa, kısa süre sonra kaçırıldığını ve son derece korkutucu bir deneyde zorla denek olarak kullanılacağını anlar. Lisa karakterini Annabel Barrett isimli yetenekli oyuncu canlandırır.

Like Dogs türkçe dublaj izle Lisa uyandığında, kendisini bir kafesin içerisinde, zincirlere bağlanmış bir halde bulur. Hâlihazırda bu durumu idrak edebilmekte bile zorlanan Lisa, yüzü kapalı insanların kendisine bir köpek gibi davrandığını fark edince daha çok kahrolur. Yüzlerini gizlemiş insanlar, Lisa’nın bulunduğu kafese gelerek, tabak içerisinde köpek maması bırakır. Bu deneyi yürüten insanlar, Lisa’dan bu köpek mamasını yemelerini ister. Ayrıca bu insanlar, Lisa her direndiğinde de, onu yatıştırabilmek için, ona tıpkı bir köpeğe davranıldığı gibi davranıp, o bir köpekmiş gibi hitap şekilleri kullanırlar.

Like Dogs türkçe altyazılı izle Bu korkunç ortamdan nasıl kaçıp kurtulacağını bilemeyen Lisa, buhrana kapılır ve burada bu şekilde öleceğini düşünür. Lisa’nın tek istediği, insanlara köpek maması yedirilen bu hapishaneden kaçıp kurtulmaktır. Birkaç gün sonra Lisa kafesinde tekrar uyandığında, yan tarafında, tıpkı kendisi gibi bağlanmış birini bulur. Lisa’nın yan tarafına bağlanmış olan kişi, Ignacyo Matynia adlı oyuncunun canlandırdığı Adam karakteridir. Lisa Adam’ı fark ettikten sonra, ikili arasında bir ilişki başlar. Günün tamamını yan yana bağlı olarak geçiren Adam ve Lisa’nın kaçış planları yavaş yavaş gelişerek kusursuz bir hal alır.

Like Dogs türkçe izle Lisa ve Adam, birbirlerini tanıdıkça, bu yabancıların kendilerini özellikle seçtiklerini anlar. İkili ortak noktalarını ve hayatlarını birbirine anlattıkça, bu psikopatça deney için özellikle seçildiklerini idrak ederler. Lisa ve Adam’ı kaçıran insanlar, insanlara köpek muamelesi yapıp, köpek maması yedirip, sonucun ne olacağını merak eden psikopatlardır. Fakat çok geçmeden, dışarıdan müdahalelerle, bu deney planı sarsılmaya başlar. Ölümle burun buruna bir şekilde, birbirlerini anlamaya başlayan Lisa ve Adam, bu tımarhaneden kaçabilecek midir?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Like Dogs

  Senaryo:

  Randy Van Dyke

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?