1x
Geçerken Uğradım Yerli Komedi izle (2020)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
51 Yorum 6,054 Görüntülenme

Geçerken Uğradım Yerli Komedi izle (2020)

Geçerken Uğradım Hakkında
Geçerken Uğradım filminde Afyon ilimizin tanıtımı yapılmaktadır. Filmin gelirinin hepsi Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlanacak. Profesyonel oyuncuların oynadığı filmde amatör ruh yansıtılmaktadır. Filmde, ülkemizin en güzel ve değerli illerinden biri olan Afyon’un bütün güzellikleri detaylarıyla anlatılmış. 28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan film 1 saat 45 dakika sürmekte.
Aile ve komedi türünde olan filmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgin oturmakta. Selahattin Taşdöğen, Emre Ertunç ve Mihriban Er gibi değerli sanatçıların oyuncu kadrosunda bulunduğu film MC film tarafından dağıtılacak. Müziği ile dikkatleri çeken film öğretirken izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak.
Geçerken Uğradım Konusu
İstanbul’da toptan gıda işi ile uğraşan Cavit, ailesine uzun zamandır tatil sözü vermektedir. Cavit, uzun zamandır yapamadıkları tatili yapmak için ailesini verdiği sözü tutmaya karar verir. Cavit ailesini denize girme hayalinde olduklarından dolayı Antalya’ya götürür. Aile, Antalya tatilinden dönerken ülkemizin gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerine uğramaya karar verir. İstanbul’a dönüş yolundaki ilk mola yerleri Afyonkarahisar’dır.
Termal suları ile ünlü olan kentte Cavit’in askerlik arkadaşı vardır. Cavit, askerlik arkadaşı Cemil’in evine ailesiyle misafir olur. Cemil’in hanesinde keyifli vakit geçirirler. Gün bitmeye yaklaşırken aile İstanbul’a dönmek için yola çıkmaya karar verir. Fakat kararlarını gerçekleştirmeyi bir türlü başaramazlar. Afyon’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönmek Cavit ve ailesi için biraz zor görünmektedir. Bakalım filmin sonunda ailemiz nerede olacak; İstanbul mu Afyon mu?
1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (51)