1x
Freaks Out (2021) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 521 Görüntülenme

Freaks Out (2021) izle

Freaks Out 2021 Filmi 1080p Türkçe dublaj ve altyazılı tek parça 4k full hd izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: 1943 yılında İkinci Dünya Savaşı'nın ortasında İsrail’ini sahibi olduğu Circus Mezzapiotta'nın gösterileri devam etmektedir. Sirkte yer alan dört ucube sahne alır ve Matilde, elektrik üreten ve kendisine dokunan herkese elektrik veren bir kızdır. Böcekleri kontrol edebilen bir albino çocuk olan Cencio, Fulvio, hipertrikozdan muzdarip ve bu nedenle tepeden tırnağa saçla kaplı, insanüstü bir güçle donatılmış bir insandır. Hafif zeka geriliği ve metal nesneleri manipüle etme yeteneği olan bir cüce olan Mario da bu ekibin parçasıdır. Çatışmaların devam etmesi Sirk'in ayakta kalmasını riske atar ve bu yüzden İsrail dördünün Amerika'ya seyahat etmeye çalışmasını teklif eder. Diğer tarafta ise Fulvio, Roma'yı işgal eden Naziler tarafından düzenlenen görkemli bir gösteri olan prestijli Berlin Zircus'ta iş bulmalarını önerir.

Freaks Out türkçe dublaj izle Zircus aslında Franz'ın krallığıdır. Bir Alman piyanist Hitler'in intiharına ve Üçüncü Reich'ın kaderini kurtarabilecek insanüstü güçlere sahip dört varlığın gelişine dair bir önseziye sahiptir. Bu nedenle, kurtarıcıları tespit etmek için ölümcül işkenceye maruz kalan bölgedeki tüm ucubeleri toplamak için Zirkus'u kurmuştur. İsrail, dört ucubeyi Amerika'ya gitmeye ikna etmeyi başarır, ancak birikimlerini topladıktan sonra ortadan kaybolur. Onu Roma'da aramak için bir araya gelme girişiminden kaçan dördü ayrılmaya karar verir ve İsrail'in iyi niyetine inanan tek kişi Matilde onu aramak için ayrılır, diğer üçü Berlin Zircus'a gider. Matilde, bir Alman askerinin tecavüz girişiminden kaçmayı başarır ve güçleriyle ona elektrik vererek kendini kurtarır. Daha sonra, gücünü amaçları için kullanmaya çalışan Kambur tarafından yönetilen eski püskü bir partizan grubu tarafından kurtarılır. Onların yardımı sayesinde Matilde, toplama kamplarına giden bir kamyonda İsrail'in izini sürmeyi başarır, ancak gücünü kontrol edemediği veya kimseye zarar vermek için kullanamadığı için onu kurtaramaz.

Freaks Out türkçe altyazılı izle Fulvio, Mario ve Cencio, Berlin Zircus'ta işe alınırlar ve burada onlara acı veren işkencelere maruz kalan Franz'ın dikkatini çekerler. Matilde, başka bir partizan olan Guercio tarafından Zircus'un gerçek amacı hakkında bilgilendirilir ve arkadaşlarını kurtarmak için ayrılır; ancak, Franz tarafından yakalanır ve o dört ucubenin onun vizyonunda görünenler olduğuna inanmaya başlar. Bu yüzden onları savaşta kullanmaya ikna etmek için onları kardeşi Amon'a ve Mareşal Kesselring'e göstermek için büyük bir gösteri düzenler. Gösteri sırasında Franz, Matilde'yi bir kaplana elektrik vermeye zorlamaya çalışır, ancak kız ilk kez gücünü kontrol etmeyi başarır ve bunun yerine hayvanı kurtarmayı başarır. Küçük düşürülen ve alay edilen Franz, dört ucubeyi kazığa mahkum eder. Ancak Matilde, hücrelerinin kapısını havaya uçurmayı başarır ve dört arkadaş, ölüm trenlerinden birinde seyahat eden İsrail'i kurtarmak için yola çıkar. Kaçışlarını öğrenen Franz, dördünün aslında aradığı kişi olduğunu ve bir önsezide gördüğü bir tren istasyonunda kaderinin gerçekleşeceğini fark eder. Peşlerinde Alman, Amon'u öldürür ve kimliğini üstlenir, üniformasını giyer ve hatta aşırı parmaklarını keser ve ardından kendini ordunun başına geçirir. oyuncu kadrosu: Claudio Santamaria, Aurora Giovinazzo, Pietro Castellitto gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Freaks Out

  Senaryo:

  Nicola Guaglianone, Gabriele Mainetti

  Ödüller:

  9 ödül & 2 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?