1x
El Değmemiş Aşk Tek Parça izle (VK)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 382 Yorum 25,551 Görüntülenme

El Değmemiş Aşk Tek Parça izle (VK)

El Değmemiş Aşk izle, vk dan da yayınlanan ve full izlenme rekorları kıran romantik yerli bi o kadar da komedi filmi tek parça izle.
El Değmemiş Filmi Konusu
Eylül 2016 yılında çıkan romantik komedi filmi olan El değmemiş Aşk, yayınlandığı dönemde beğenilerek izlenmiş ve halada ekranlar da yayınlanmaya devam etmektedir. Film en büyük tutkusu tuttuğu takım ve sevgilisi Duygu olan Zafer’in, çocukluk aşkı ile zorla evlendirilmesini anlatmaktadır. Zafer ise bir türlü büyüyememiş hala çocuk gibi davranan biridir.
Hayatını kendini adadığı futbol takımı ve sevgilisi Duygu ile geçiren Zafer’in ailesi ise bu durumdan bir hayli şikâyetçidir. Zaferin bir türlü büyüyememesi ve olgunlaşamaması sonucu ailesi Zafer için evlilik planları yapmaktadır. Zaferin çocukluk aşkı ve yakın arkadaşı Feryal ile evlendirmek istemektedirler. Fakat zaten sevgilisi olan Zafer bu evlilikten kurtulmak için türlü oyunlar oynayacaktır.
El Değmemiş Aşk Filmi İnceleme
Film 2 kadın 1 erkek arasında geçen romantik komedi filmidir. Her ne kadar konsept itibariyle klasik gibi görünse de filmin senaryosu, oyuncu seçimleri, esprileri ile keyifli bir vakit geçirmek için tercih edilebilecek bir yapım olmaktadır. Özellikle başrol oyuncuları filme çok güzel bir hava katmıştır. Ayrıca birçok ünlü oyuncu yer yer filme konuk olmaktadır.
Hayatının temeline fanatiği olduğu futbol takımını alan adamın en yakınını bile görememesini konu etmektedir. 6.5 İMDB puanına sahip olan film, romantik komedi kategorisinde iyi bir puana sahiptir. Görselleri ve çekimi ise filmde gayet başarılıdır. Birkaç absürt sahne haricinde öyle aşırıya kaçan bir sahne bulunmayarak, sıcakcık bir romantik komedi izlemem fırsatı sunmaktadır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  El Değmemiş Aşk

  Senaryo:

  Ömer Pınar

  Yorumlar (382)