1x
Artemis Fowl izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 3 Yorum 17,810 Görüntülenme

Artemis Fowl izle

Artemis Fowl türkçe dublaj ve altyazılı izleme

Eoin Colfer tarafından kaleme alınan Artemis Fowl serisinden uyarlanmış bir filmdir ve zamanda yolculuğu konu almaktadır. Esrarengiz kurgusuyla dikkat çeken bu filme filme başladıktan sonra sonunu getirmeden uyuyamayabilirsiniz!

Artemis Fowl Konusu

Artemis Fowl, daha 12 yaşında bir çocuktur. Ancak işe bakın ki; sülalesi suç makinelerinden oluşmaktadır. “Üzüm üzüme baka baka kararır.” Atasözü gereğince tabii ki Artemis Fowl da ister istemez onlardan etkilenir. Aslında tüm olayların başlangıç noktası Artemis Fowl’un babasını kaybetmesi olacaktır. Gizemli olaylar silsilesi de bundan sonra başlayacaktır. Artemis Fowl bundan sonra eskisi gibi bir çocuk olamayacak, hayatını tehdit eden güçlerle kıyasıya bir mücadele halinde olması gerekecektir. Bu savaşta ancak ve ancak, hem güçlü hem de kurnaz olan kazanacaktır. Artemis Fowl’un önünde de başka bir seçenek yoktur!

Artemis Fowl Oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunu Kenneth Branagh dolduruyor. Senaryosunda ise Michael Goldenberg kalemini konuşturmuş. Oyuncu kadrosundaysa Judi Dench , Miranda Raison, Hong Chau, Josh Gad, Nonso Anozie, Adrian Scarborough gibi isimler göze çarpıyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Artemis Fowl

  Senaryo:

  Eoin Colfer, Michael Goldenberg, Adam Kline, Conor McPherson

  Yorumlar (3)