1x
Resort to Love – Tek Çare Aşk 2021 Netflix izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 372 Görüntülenme

Resort to Love – Tek Çare Aşk 2021 Netflix izle

Resort to Love - Tek Çare Aşk 2021 Netflix Filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça Full HD 4K izle 720p izle film konusu: karmaşık bir aşk sarmalını konu almaktadır. Erica bir müzisyendir. Fakat Erica’nın müzik kariyeri son zamanlarda durdurulamaz şekilde aşağıya gitmektedir. Resort to Love izle Maddi açıdan da zorluklar yaşamaya başlayan Erica’ya bir düğünde şarkı söyleme teklifi gelir. Ancak bu düğünün onun için özel bir anlamı vardır. Zira düğünde evlenecek olan Jason, Erica’nın eski sevgilisidir. Bu düğünde sahne almak hiç istemese de maddi zorluklardan dolayı kabul eder.

Resort to Love türkçe dublaj izle Erica ve Jason, düğün öncesi son kez görüşüp önemli bir anlaşma yaparlar. İkilinin eski ilişkilerini Jason’ın evleneceği kadın öğrenmeyecek. Erica ve Jason, bu anlaşmaya sıkı sıkıya bağlı kalmaya çalışacaktır. Fakat süreç, Erica’nın hiç istemeyeceği şekilde ilerlemiştir.

Resort to Love altyazılı izle Zira soğukkanlılığını korumaya çalışsa da Erica, eski sevgilisi Jason’a tekrar âşık olmaya başlar. Erica’nın erkek kardeşi bu aşkın yeniden alevlenmesini engellemeye çalışır fakat pek de başarılı olamaz.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Resort to Love

  Senaryo:

  Tabi McCartney, Dana Schmalenberg

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?