1x
Hitman’s Wife’s Bodyguard – Belalı Tanık 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 400 Görüntülenme

Hitman’s Wife’s Bodyguard – Belalı Tanık 2 izle

Hitman's Wife's Bodyguard - Belalı Tanık 2 2021 filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: uluslararası dolandırıcı olan Sonia Kincaid (Salma Hayek) ve kocası tetikçi Darius Kincaid (Samuel L Jackson) ayrı yerlerde tutuklu bulunmaktadır. Hala çalışmak için terapistinden iznii olmayan Michael Bryce (Ryan Reynolds) zor günler geçirmişti. Uluslar arası uyuşturucu baronu Takashi Kurosawa’nın (Tsuwayuki Saotome) özel koruması olarak yaşarken lüks ve zengin hayatın tadını çıkartıyordu. Ancak onun koruması altındayken bir tetikçi tarafından vurulup ölünce Bryce iki yıl içinde kariyerinin dibine geldi. Londra’da uyuşturucu bağımlısı birkaç yöneticinin korumalığını üstlendi ama kaybettiği soğukkanlılığını geri kazanamıyordu. Terapisti bunun için dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyledi ve Bryce için kısmi emeklilik dönemi başladı.

Belalı Tanık 2 türkçe dublaj izle Belarus Diktatörü Vladislav Dukhovich (Gary Oldman) yakalanmış ve insanlık suçundan Uluslararası Ceza Mahkemesi’nde yargılanıyordu. Aleyhinde somut kanıtlara ulaşamayan savcılık bir tanık bulmak için gece gündüz çalışıyordu. Sonunda bir çözüm bulundu. Dukhovich aleyhinde tanıklık yapabilecek biri vardı ve belki ona çok sevdiği bir şey geri verilirse bunu yapabilirdi. Savcılık, mahkûm tetikçi Darius Kincaid’le bir anlaşma yapabilmek için onu ziyaret etti ve tekliflerini sundu. Tanık olmayı kabul ederse karısı Sonia serbest bırakılacaktı. Düşünmeden kabul eden Darius Lahey’de bulunan mahkemeye gitmek için bir koruma konvoyuyla yola çıktı. Konvoya liderlik eden Interpol ajanı Roussel aynı zamanda Michael Bryce’nin eski sevgilisiydi.

Belalı Tanık 2 türkçe altyazılı izle Interpol Müdür Yardımcısı Jean Foucher konvoyla ilgili bilgileri Dukhovich’in adamlarına bildirdi. Saldırı sırasında konvoydaki çoğu güvenlik görevlisi hayatını kaybetti. Ajan Roussel ve Darius Kincaid kaçmayı başardı ve Interpol’ün güvenli evlerinden birine saklandı. Interpol içindeki hainin varlığı diğer ajanlardan yardım istemeyi imkânsız kılmıştı. Roussel da Bryce’dan yardım almaya karar verdi.

Belalı Tanık 2 full hd izle Bryce ve Darius birlikte yola çıktılar Amsterdam’a giden feribotta onları Dukhovich’in adamları bekliyordu. Çatışma sırasında Bryce Darius’un kaçmasını sağladı Dukhovich’in adamları Bryce’ı yakaladı ve ona işkence yapmak için gizli bir yere götürdü. Bryce’ı geride bırakmayan Darius gelip onu kurtardı. Lahey’e vardıklarında Darius mahkemeye çıktı ve ifade verdi. Dukhovich’in siyasi rakibine düzenlenecek suikast için onu kiraladığını anlattı. Dukhovich’in gerçekleştirdiği toplu infaz görüntülerini mahkemeye sundu. Dukhovich suçunu kabul etti ve yedek planı devreye girdi. Kaçmak için mahkemeyi bombalamak. oyuncu kadrosu: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hitman's Wife's Bodyguard

  Senaryo:

  Tom O'Connor, Phillip Murphy, Brandon Murphy

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?